https://www.avizee.com/wp-content/themes/avize-modelleri
Anasayfa Ok Ok 2017 Salon Avize Modelleri

Aydınlatma sektöründe en dikkat çeken ürünlerden biri salonlarda kullanılan avizelerdir. Salonları şık göstermek amacıyla modern mimariye uygun olan sarkıt desenler bu yılda moda olmaktadır. Salon avizeleri diğer odalarda kullanılan avizelerden tamamen farklıdır. Bu yıl salon ürünleri için 2017 Salon Avize Modelleri seçerken daha fazla alternatifimiz olacaktır. Her boyutta ve istenilen ölçülerde ürünler üretildi.

Salonlarda kullanılan avizelerde dal kısımları vardır. Aynı ağaç şeklinde yapraklı olan desenler dikkat çekmektedir. Bu yıl ise bu avize halkalarında yuvarlak ve kavisli kesim yapılarak yaprak şeklinde değişik tekniklerle kabarcıklar oluşturuldu. Aynı zamanda 2017 modasına uygun olan seramik avizelerde bulabiliriz. Gösterişli olan modellerde daha fazla seçim şansımız artacaktır. Ağır işçiliklerle üretilen 2017 Salon Avize Modelleri reyonlarda şimdiden yerini almaktadır.

Salonlarda olan avizelerde ağır gramaj cam sisteminde olan ürün modası devam etmektedir. Salonda aydınlatma sağlanması adına farklı metrekarelere uygun olan boylarda avizeler yapıldı. Ev dekorunda spor ve daha rahat mobilya sevenler için sade ve göz alıcı ürünleri bulabiliriz. Klasik ve avangart ürünlerde ise oldukça parlak, sadelikten tamamen uzak olan zengin safir taşlarla süslü olan avizeler moda olmaktadır. İki katlı olan daha gösterişli olan avizelerde ise karmaşık düzenlerle salonda göz almak için modern ürünler üretildi. Kısaca ve özetleme gerekirse 2017 Salon Avize Modelleri bu yıl oldukça fazla göz alıcı olacaktır.

 

Etiketleri: , ,
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?