https://www.avizee.com/wp-content/themes/avize-modelleri
Anasayfa Ok Ok Abajur

Amerika’dan Avrupa’ya, Kanada’dan Avusturalya’ya ve İsrail’den Ortadoğu ülkelerine kadar hemen hemen bir çok dünya ülkesinde toplam 235 mağazası olan dev bir firmadır.  tüm mobilya ürünleri, ev araç gereçleri, abajur gibi evinizin ihtiyacı olan her şeyi müşterisine sunar.

Avize mağaları olarak dev büyüklüktedir. İçerisinde bir çok farklı bölüm bulunan mağazada koltuk takımından yatak odalarına, mutfak araç gereçlerinden yastık yorgana ve pratik el aletlerinden abajur modelleri gibi bir çok farklı kanalda ürün barındırmaktadır. Alışveriş yöntemi olarakda farklı bir anlayış ile müşterilerinin karşısına çıkan firma, tüm ürünlerini mağalarında sergilemektedirler. Shovroomlarda müşterilerin beğenisine sunulan ürünler raflarda demonte olarak durur. Ürünü beğenen müşteri raflardan bu ürünleri alarak alışverişi tamamlarlar. Müşterinin isteği üzerine alınan ürünlere nakliye ve montaj hizmetide sunmaktadır. En güzel avize ve abojur modellerini mağazamızdan bulabilmeniz mümkündür. Her konsepte uygun çok sayıda çeşit avize ve abajur için sizi en yakın ikea mağazamıza bekliyoruz. Evinizin her şeyi olan ikea sizin için mağaza sayısını ve ürün gamını genişletmeye devam edecektir.

abajur çeşitleri gibi ürünlere, koltuk takımı, yatak odası, dolaplar, ofis mobilyaları, mutfak araç ve gereçleri gibi bir çok farklı kanalda ürünü online web sitemiz üzerinden de sipariş edebilir ve çok kısa süre teslim alabilirsiniz.

Yorumlar (1 Yorum)
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?