https://www.avizee.com/wp-content/themes/avize-modelleri
Anasayfa Ok Ok Dolce Avize Modelleri

HepsiBurada sitesi üzerinden satışlarına devam edilen Dolce avize modelleri, Umur Aydınlatma bünyesindeki uzman tasarımcılar tarafından geliştirilip Türkiye’de ve dünyada binlerce müşterinin beğenisine sunuluyor. Pembe, mavi ve beyaz renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı Dolce avize modellerinin en dikkat çekici yanı, krom malzeme kullanımına ağırlık vermesi. Böylece hem daha dayanıklı, hem de daha şık avize modelleri hayata geçirilmiş olunuyor.

Fiyat aralığı 349 TL’den başlayıp 599 TL’ye kadar yükselebilen Dolce avize modelleriyle klasik ve geleneksel çizgileri odalarınıza taşıyabilmeniz mümkün. Restoran ve kafe gibi işletmeler için ideal olan taşlı avize modellerine mutlaka göz atmanız tavsiye edilir. Dolce avize modelleri güvenli ödeme ve cazip taksit koşullarıyla HepsiBurada’da sizleri bekliyor.

Birbirinden güzel Dolce avize modellerine hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Her biri Umur Aydınlatma’nın tecrübeli ekibi tarafından tasarlanan bu avize modelleriyle siz de aradığınız şıklığı uygun maliyetler karşılığında yakalayabilirsiniz.

Etiketleri: , ,
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?