https://www.avizee.com/wp-content/themes/avize-modelleri
Anasayfa Ok Ok El Yapımı Avize Modelleri

Evde her türlü meşgale lazım, el emeği olan şeylere ilgi daha fazla ve insanlar kabiliyetlerini keşfederken ne kadar kendine yetiyorsa, o derece özgün işler çıkarıyorlar ortaya. Pek çok malzeme değer kazanabiliyor, el yapımı avize modelleri oluşturulurken. Yağlı kağıt, keçe, dantel kek altlığı, zincirler, kola kutusu, yapma çiçekler, kaşıklar, şişeler, fenerler ya da CD’lerden oluşan bir aydınlatma sistemi, evi dekoratif amaçlı kullanmaktan hoşlananlar için bir fırsat. İster kendileri yapsınlar, ister satın alsınlar, sonuçta kendi beğenilerini arayıp da bulmuş değiller mi? Son haline geldiğinde her şey nasıl da farklı görünüyor.

Bir çanta dolusu mandalla ne yapılır? Yoksa siz şişelerin mantarlarını atıyor musunuz? Evde yapılmayacak ne var, el yapımı avize çeşitleri için bir atölye bulmaya ne dersiniz? Elbette yanmayacak malzemeleri seçmek şart. Bir hammaddeyi bir diğeri ile birleştirecekseniz, hazır beyaz balon lambalardan alıp etrafını kaplamanız mümkün. İlk yapıldığında sanki bomboş bir çaba, olmasa da olur bir eşya hissi verebilir. Çalışma sırasında gözünüzün önüne getirmek istediğiniz sonucu elde etmek güzel olacaktır.

İnsan konsantrasyonunu ne yönde geliştireceğine karar verdiğinde, basit işler de buna hizmet edecektir. Renkli bir dünya, odanın içindeki bakışları saran bir şıkırtı ve hiç kimsenin ummadığı bir malzeme ile el yapımı avizeler tamamen size özel. Hani bebek odalarında olur ya, avizeler de hareketli.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?