https://www.avizee.com/wp-content/themes/avize-modelleri
Anasayfa Ok Ok Elit Avize Modelleri

Temellerinin atıldığı 2004 yılından bu yana Türk tasarımcı ve işçi kadrosuyla ürettiği avize modellerini dünyanın dört bir yanındaki ülkelere ihraç eden Elit Grup’a bağlı olan Elit avize, ülkemizde son dönemde adını daha geniş kitlelere duyurmayı başarmış bulunuyor. Yerel avize mağazalarında olduğu kadar internet üzerinden de satışlarını gerçekleştiren Elit avize modellerine baktığımızda gerçekten “elit” isminin hakkını veren tasarımlar bizleri karşılıyor.

Elit avize modelleri arasında dekoratif tavan lambaları, ev ve işyeri kullanımı için ideal görünümlü avizeler, sarkıt ve spot lambalar yer alıyor. Buna ek olarak masa lambası üretimini de gerçekleştiren Elit Avize’nin fiyatları da sanılanın aksine gayet makul. Mesela 229 TL’ye satın alabileceğiniz Elit 3 Kollu ve Şapkalı Avize modeliyle şıklığı ve estetikliği bir arada harmanlayabiliyorsunuz.

Şuanda Netsipariş isimli e-ticaret sitesi üzerinden satışlarını gerçekleştiren Elit avize modellerine aşağıdan hızlıca bir göz atabilmeniz mümkün.

Etiketleri: , ,
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?