https://www.avizee.com/wp-content/themes/avize-modelleri
Anasayfa Ok Ok Koçtaş Avize Çeşitleri

Bize özel evler ve odalar için, hayatımızda özel dakikalara yer açıp kendi hikayemizi yazmıştık. Yıllarca bizlerle kurduğu bağı, tanıtımlarına coşkuyla taşıdı ve Koçtaş avize modelleri ile renkli dünyasına bizi yine davet ediyor. Alıp eve getirmek kadar önemli görünüyor, seçim aşaması. Alışveriş aşaması da aldıklarımız kadar önemli. Hafta sonunu nasıl değerlendirdim? Neler gördüm değerlendirdim? İhtiyaçlarımı doğru sıraladım mı? İnsanlar karar aşamasında seviyeli bir sonuca yaklaştığını hissetmek ister. Stilleri aynı kalitede, kendi zevklerine göre bir kez daha kategorize edebilirler.

Bütün tasarımların ortak noktası sizi seçimlerinizde özgür bırakması. Sırf beyaz diye klasik bir avize almak zorunda değilsiniz, Koçtaş avize çeşitleri en ince işlenmiş inden, en minimal yaklaşımlara kadar sizlerin beğenisine sunulmuş. Mermer taşlar, renkli tüyler ya da kristallerle süslenmiş, zincirlerle tavana bağlanmış, aşağı sarkan motiflerle ilişkilendirilmiş gibi anlatsam gözünüzde ne kadar canlanır bilmiyorum. Mum ampuller, modern tasarımlardaki iddialı renkleri tamamlarken, desenlerin arasından sızan ışık duvarda şık gölgeler yaratabilir.

Gece lambası kıvamında ama avize. Dekoratif amaçlı gibi görünüyor ama bildiğiniz aydınlatma sistemi. Basit vidalarla birbirine tutturulmuş buzlu camlar da güzel saraylara layık ama çiçekli avizeyi görünce bir sergi geçmişçesine, eflatun camlarda bir uzay gemisinde gibi. Bir dakika, Koçtaş avizeler arasından hangisi bizim eve uygun? Evde yine bakmaya doyamayacağım bence. Hem avize özel, hem aydınlattıkları.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?