https://www.avizee.com/wp-content/themes/avize-modelleri
Anasayfa Ok Ok Modern Avize Modelleri 2017

Modern avize modelleri denilince akla ilk gelen yerlerden birisi ikea avize modelleridir. İsveç firmasının özel tasarımcıları ve bünyesinde satışını yaptığı bir çok markanın modellerini gördüğünüzde, diğer bir çok avize satıcısından farkını anlayabiliyorsunuz. Mağazasının içerisinde avize modellerini rahatlıkla gezebilir, sitemizdeki ürünlerin tamamını orada da görebilirsiniz. Orada olmayan ürünler için bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. İstediğiniz 2017 avize çeşidi stoklarımızda mevcuttur.

Günümüzde tasarım mezunu olanlar ve tasarım gözü olmayan ancak ev dekoru yapabilenlerin bile gerilmesine sebep olan modern avize modelleri 2017 sezonu aslında çok rahat seçilen çeşitli bir eşyadır. Böyle olmasına rağmen çoğu zaman avize seçmekte zorlanabiliyoruz. Aslında avize seçimi,  Sadece eviniz ya da iş yerinizdeki odaların konumu, boyutu ve eşyalarınız ile alakalıdır.

2017 yılındaki gençler genellikle flat tasarım, metal avize çeşitleri yada ilginç led avize çeşitlerini daha çok tercih ettiği görülmektedir.

Modern avize çeşitleri 2017 yılında farklı modelleri ile karşımıza çıkıyor. Dilerseniz 2016 yılına ait modellere bir göz atalım.  Modern bir yaşamın ve modern bir evin ihtiyacı olanlar arasından tasarım harikası 2015 model modern avizelerden bazıları lambader modelleri, lamba modelleri, eskitme tarzı modeller gibi tarzlardır. Öyle ki; Salonumuz evimizin en önemli odalarından bir olma özelliği taşır. Bu yüzden avize seçimlerinde oldukça dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü misafirlerimizi ağırladığımız salonun dekoruna çok daha fazla dikkat edilir. En çok masraf bu odalara yapılır diyebiliriz.  Ama bu odalara yapılan masraflar kesinlikle göze çok gelmez.  Hatta ağırlanan konuklardan gelen güzel bir iltifat, güzel bir eleştiri ya da söz yapılan masraflara değdiğini hisseder. Bu senenin trendlerinden biride asma tavan olup, etrafında spot ışığı damla şeklinde avizelerde var.

Modern avizeler 2017 sezonunda güzel tasarım avizeler olsa bile odanın yapısına, alınan koltuk takımına, yemek takımına, masa örtülerine, halılara uygun olmayan bir avize odanın havasını bozar. Mesela kare bir salona, beyaz, modern ve ışıltılı bir koltuk takımına sade bir üçlü avize uygun olmaz. Onun yerine daha şık ve süslü görünen dörtlü zambak stili, sarı ışıklı ve damla şeklinde avizeler uygun olur.  İşte bu yüzden evimiz için avize seçerken diğer etkenleri de göz önünde bulundurmamız gerekmektedir.

Etiketleri: , , , ,
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?