https://www.avizee.com/wp-content/themes/avize-modelleri
Anasayfa Ok Ok Salon Avize Modelleri

Bütün kadınların hayali evi olduğunda evinin güzel ve göze hitap şekilde olmasını istemesidir. Evlerimizin baş köşelerinden olan, gelen misafirleri ağırladığımız salon bölgesidir. Özellik lede Salonun güzel görünmesini isteyen hanımlar dekorasyonunu yaptıktan sonra aydınlanması için avize seçimine girerler. Salon avize modelleri, seçim bakımından biraz zordur. Modern çağın gelmesi sebebiyle eski ampul tarzı aydınlatıcılar dan uzak olup onu süsleyerek daha modern hale getirilmesi görünümün güzelliğini sağlamaktadır.
Farklı desenlerle ve farklı boyutlarla göz boyayan avizeler vardır ve her bütçeye uygun olarak Salon avize çeşitleri bulunmaktadır. Dekoratif ürün olarak kullanılan avizeler evin gösterişi bakımından büyük önem taşımaktadır. Tavana bakıldığında insanın gözlerinin içini parlatacak bir avize olması evin içerisine renk katmaktadır.

Birçok modeli bulunduğu için hangisini seçeceğiniz konusunda tereddüt yaşamak mümkündür. Salon avizeleri içerisinde; 2’li avize, 5’li avize, eskitme 3’lü avize, gür avize, camlı avize, şapkalı avize,  mum ampullü avize, Hürrem avize, melek avize, kabartma cam tekli avize,  saren avize, flamingo avize ve içerisinde her rengi barındıran avize çeşitleri vardır. Avize seçiminin doğru yapılması için acele edilmemesi lazım sonuçta fiyatınıza uygun olsa da canınız sıkıldığında avizeleri sök yap yapıp evin düzeneğini bozmayınız. Evinizin dekorasyonuna uygun bir avize seçimi yaparak salonun daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu yüzden bir defa alın iyisini alın.

Yorumlar (1 Yorum)
  • Yeni moda salon avize ve aplik modelleri - Tülin Sahin'le Moda!

    […] almak zorunda olan yeni gelinler, yada yeni ev sahipleri bilirler ki salon avizeleri evi gösteren en pahalı parçalardan bir tanesidir. Maalesef IKEA ‘dan alınacak kadar […]

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?